RU

Депутати Балоги не підтримають "бартер" Порошенка і Ющенка

08.10.2009, 15:08

Народні депутати від "Єдиного центру" не підтримають президентську кандидатуру Петра Порошенка на посаду Міністра закордонних справ України. Про це сьогодні заявив лідер партії Ігор Кріль, коментуючи відповідне представлення Президента.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі "Єдиного центру", І.Кріль впевнений: ця кандидатура є доказом того, що Президент не позбувся сімейних, "кумівських" підходів в кадрових питаннях. "Вкотре глава держави пропонує на надзвичайно складний і відповідальний напрям державної роботи людині, яка не має належних професійних навичок для ефективного виконання покладених обов'язків, зате має близькі взаємовідносини з Віктором Ющенком. Ще раз особисте взяло верх над професійним", - вважає він.

На його думку, в представленні кандидатури П.Порошенка є ознаки політичної корупції: "Президент намагається обміняти посаду керівника зовнішньополітичного відомства на набір зустрічних поступок від окремих фракцій, в тому числі і НУНС. Знову в парламент вноситься торгування, коли Міністром призначають не за спеціальністю, а за політичним бартером".

"Єдиний центр" не буде брати участь в цьому розміні", - резюмував І.Кріль.

Нагадаємо, вчора Президент України В.Ющенко подав у Верховну Раду представлення на призначення П.Порошенка Міністром закордонних справ України. Відповідний проект постанови N5202 зареєстровано в українському парламенті.

Ігор Кріль: біографія і добірка новин>>>
Петро Порошенко: біографія і добірка новин>>>
Кадрові перестановки: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини