RU

Депутати бачать три шляхи декриміналізації статті Тимошенко

06.10.2011, 12:12
Депутати бачать три шляхи декриміналізації статті Тимошенко - Фото
870eb9ce2da311959f3475e5ee1e2c30.jpg

Депутати бачать три шляхи декриміналізації статті Тимошенко
Депутати парламенту домовилися обговорити, як декриміналізувати статтю Кримінального кодексу, за якою судять лідерів опозиції. На сьогоднішній день існує три варіанти розв'язання питання. Про такі результати погоджувальної ради повідомив спікер Верховної Ради України Володимир Литвин після перерви в пленарному засіданні.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Литвин зазначив, що перший варіант полягає в тому, щоб прийняти президентський проект закону щодо декриміналізації економічних злочинів одразу в першому читанні і в цілому, при цьому включивши в нього пункт, яким з Кримінального кодексу вилучається стаття 365.

Другий варіант передбачає прийняття законопроекту у першому читанні і пошук аргументів до другого читання по вилученню статті 365.

Відповідно до третього варіанта, президентський законопроект може бути прийнято за основу, і постановою про його прийняття профільному комітету може бути доручено відпрацювати механізм відмови від 365-ої статті.

"Ми домовилися продовжити консультації, щоб вийти на рішення, яке отримає підтримку не 226, а абсолютної більшості в сесійному залі", - сказав Литвин. Він також зазначив, що якщо домовитися не вдасться, пошук компромісу буде продовжено в процесі стандартного розгляду президентського законопроекту.

Нагадаємо, раніше лідер фракції БЮТ Іван Кириленко вимагав перерву в засіданні ВР і проведення спеціальної наради керівників фракцій, щоб врегулювати питання декриміналізації статті Кримінального кодексу, за якою судять лідерів опозиції.

Справа Тимошенко: всі новини>>>
Верховна Рада VI скликання: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини