Депутатам Ради зарплату не підвищують - глава прес-служби апарату

15.03.2016, 18:47
Депутатам Ради зарплату не підвищують - глава прес-служби апарату - Фото
97c31a5c787b9ab4f3462b51afb8a25c.jpg

В апараті Верховної Ради і окремі депутати спростували ЛІГА.net інформацію деяких ЗМІ про "підвищення в три рази" зарплати народним депутатам

Зарплати депутатів Верховної Ради України підвищуватися не будуть. Про це ЛІГА.net заявила керівник прес-служби апарату парламенту Ірина Кармелюк.

"Під час дії антитерористичної операції в Україні посадові оклади народних депутатів, згідно із законодавством, змінені не будуть. Зараз оклад народного депутата залишає 6109 гривень", - повідомила Кармелюк.

За її словами, інформація про можливе підвищення в деяких ЗМІ окладів не відповідає дійсності.

"Підвищення окладів поки неможливо згідно зі ст 32 Про держбюджет України за 2014 рік, в якій йдеться про те, що народним депутатам України до завершення антитерористичної операції заробітна плата нараховується тільки в розмірі посадового окладу", - уточнила ЛІГА.net головний бухгалтер апарату.

У березні 2015 року спікер Верховної Ради  Володимир Гройсман своїм рішенням  відмовився  підписувати будь-які документи про підвищення зарплати депутатам, обмеживши їх на рівні 6109 гривень. Тобто, за вирахуванням всіх податків, депутати повинні отримувати близько 4600 гривень.

Крім того, лідер фракції Батьківщина Сергій Соболєв повідомив ЛІГА.net, що отримав зарплату на свою картку в розмірі 4600 гривень. "Нам нічого не підвищували. Це ігри якісь", - додав він.

Глава парламентського комітету у закордонних справах Ганна Гопко також зазначила ЛІГА.net, що не в курсі можливого підвищення зарплати. "Я отримала 4700 гривень за лютий", - додала вона.

Сьогодні з'явилося повідомлення в деяких ЗМІ, що Рада нібито хоче збільшити витрати на зарплату народних депутатів в три рази.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации