RU

Депутатам немає з чим іти у сесійну залу - компромісу немає

10.09.2009, 10:31

Народні депутати знову не домовилися, і в сесійну залу їм йти немає з чим. Про це під час засідання погоджувальної ради заявив лідер фракції БЮТ у Верховній Раді Іван Кириленко. "На даний момент ситуація полягає у тому, що в залу заходити і реально голосувати немає з чим... Оскільки взаєморозуміння у нас немає", - зокрема, сказав І.Кириленко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, компроміс не знайдено в питанні джерел наповнення бюджету для того, щоб підвищити соціальні стандарти.

Спікер Володимир Литвин запропонував поставити на голосування всі законопроекти про соціальні стандарти в порядку їх надходження, а перед цим заслухати інформацію Рахункової палати щодо ситуації з бюджетом. "Давайте запросимо Рахункову палату і послухаємо її реальну оцінку щодо того, які є ресурси і з яких джерел можуть бути спрямовані кошти на підвищення стандартів", - сказав він.

Нагадаємо, новий день у Верховній Раді почався за старим сценарієм: трибуна парламенту заблокована Партією регіонів.

А вчора неможливим виявилося навіть повноцінне проведення засідання погоджувальної ради. Спікер Володимир Литвин, помітивши відсутність двох найбільших фракцій на раді, в присутності журналістів подзвонив першому віце-спікеру Олександру Лавриновичу. Після розмови він повідомив журналістам, що БЮТ і ПР "зараз домовляються на двох", і їм заважає присутність журналістів.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини