Депутата Дейдея чекають в НАЗК: спіймали на зловживанні мандатом

14.05.2018, 14:45
Депутата Дейдея чекають в НАЗК: спіймали на зловживанні мандатом - Фото
Євген Дейдей (фото - Андрій Гудзенко / LIGA.net)

Нацагентство з питань запобігання корупції має намір залучити народного депутата від Народного фронту Євгена Дейдея до адміністративної відповідальності за використання депутатського мандата в особистих інтересах. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

За даними відомства, у вересні 2017 року ДейдЕЙ, зловживаючи повноваженнями парламентарія, нібито в особистих цілях направив генпрокурору ЮрІю Луценку депутатське звернення.

Протиріччя між повноваженнями Дейдея і його приватним інтересом вплинуло на "об'єктивність або неупередженість" його дій як нардепа, відзначають в НАЗК.

В агентстві вважають, що депутат порушив вимоги закону про запобігання корупції в частині запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, що також підпадає під ч. 2 ст. 172-7 КУпАП та карається штрафом від 200 до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У НАЗК підкреслили, що запрошували Дейдея 10 травня 2018 року для дачі пояснень та зауважень щодо змісту протоколу про адмінпорушення, однак він не з'явився. У зв'язку з цим нардепа знову чекають в агентстві в середу, 16 травня, з 09:00 до 18:00.

11 липня 2017 року Верховна Рада відмовилася дати згоду на притягнення Дейдея до кримінальної відповідальності за підозрою в незаконному збагаченні.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю