RU

Депутатів, які голосували за закони 16 січня, позбавлено посад

11.12.2014, 15:09
Депутатів, які голосували за закони 16 січня, позбавлено посад - Фото
e792ceb419130ca505d6920dd68bc42b.jpg
Верховна Рада відкликала 15 депутатів з керівних посад у комітетах. За відповідні зміни до постанови про обрання голів перших заступників, заступників голів, секретарів та членів комітетів парламенту №1291 проголосувало 264 народних депутата.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідно до постанови, Сергій Лабазюк відкликаний з посади першого заступника голови комітету з питань аграрної політики, Геннадій Бобов - з посади заступника голови аграрного комітету, Андрій Деркач - з посади першого заступника голови бюджетного комітету, Володимир Кацуба - з посади першого заступника голови комітету з питань економічної політики, Михайло Поплавський - з посади секретаря комітету з питань науки і освіти, В'ячеслав Богуслаєв - з посади заступника голови комітету з питань національної безпеки і оборони.

Андрій Шипко відкликаний з посади заступника голови комітету з питань охорони здоров'я, Віктор Развадовський - з посади заступника голови комітету з питань податкової та митної політики, Олександр Фельдман - з посади заступника голови комітету з питань прав людини, Антон Кіссе - з посади заступника голови комітету з питань правової політики, Анатолій Гіршфельд - з посади заступника голови комітету з питань промполітики, Віктор Бондар - з посади заступника голови комітету з питань регламенту, Владислав Атрощенко - з посади заступника голови комітету з питань транспорту, Ігор Шкіря - з посади заступника голови комітету з питань транспорту, Леонід Климов - з посади першого заступника голови комітету з питань фінансової політики.

Перед голосуванням народний депутат Мустафа Найєм нагадав, що фракція Блоку Петра Порошенка наполягає на відкликанні Олеся Довгого з посади заступника голови комітету з питань економічної політики.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини