RU

Депутатів, що не голосували проти Азарова, залишили в Батьківщині

13.05.2013, 21:25
Депутатів, що не голосували проти Азарова, залишили в Батьківщині - Фото
Частина депутатів фракції Батьківщина у Верховній Раді

Парламентська фракція Батьківщина винесла попередження своїм членам, що не голосували за висловлення недовіри уряду прем'єр-міністра Миколи Азарова.

"Відповідно до положення про фракції, оголошено попередження семи депутатам, які не проголосували за відставку уряду", - повідомило журналістам джерело в Батьківщині після сьогоднішнього засідання фракції.

За це рішення, за словами джерела, проголосувала більшість учасників засідання фракції. Джерело відзначило, що, згідно із положенням про діяльність фракції Батьківщина, виключення із фракції можливе в результаті кількох порушень і тому "абсолютна більшість у фракції погодилася з тим, щоб винести їм попередження".

Під час голосуванні за проект постанови про висловлення недовіри Кабінету міністрів 19 квітня в залі засідань Верховної Ради були відсутні сім депутатів фракції Батьківщина: Микола Мартиненко, Андрій Павелко, Леонід Сергієнко, Андрій Шевченко, Віталій Данилов, Денис Дзендзерській, Сергій Фаермак. Тоді Рада не підтримала відставку уряду Азарова - за проект постанови про недовіру Кабміну проголосували лише 190 осіб.

Ряд регіональних партійних організацій ВО Батьківщина зажадали виключити з фракції депутатів, які не голосували за відставку уряду.

Як повідомлялося, учора депутат Юрій Одарченко розповів, що 13 травня о 17:00 члени фракції Батьківщина зберуться в партійному офісі на вулиці Туровській, щоб вимагати від лідера фракції вигнати депутатів, які не голосували за відставку уряду.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини