RU

Депутат Табалов обурений ставленням до себе і свого сина

13.12.2012, 14:16
Депутат Табалов обурений ставленням до себе і свого сина - Фото
Олександр і Андрій Табалови
"Народний депутат Олександр Табалов, який став одіозним, обурений ставленням опозиційних парламентаріїв до його рішення не вступати у фракцію Батьківщини. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на прес-службу депутата.

"Я прийшов на роботу у Верховну Раду, а не на базар, де торгуються за місце. У мене є своя й життєва, і політична позиція, тому я не написав заяву про вступ у фракцію Батьківщина і ні в яку іншу теж", - цитує Табалова його прес-служба.

Він підкреслив: "Як я буду голосувати - це моє усвідомлене рішення, яке я буду приймати виключно в інтересах України і українців. І вплинути на нього я нікому не дозволю", - говорить Табалов.

Нагадаємо, батько і син Олександр і Андрій Табалови, які пройшли у Верховну Раду під прапором об'єднаної опозиції Батьківщина, відмовилися вступати у фракцію Батьківщини напередодні першого дня роботи Ради VII скликання. За відмову приєднатися до Батьківщини Табалови моментально були названі в ЗМІ  першими "тушками" нового парламенту. Сьогодні, 13 грудня, депутат Олександр Табалов віддав свою картку для голосування у секретаріат Верховної ради.

Гра "Тушколов"
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини