RU

Депутат Слюз із синцями покинула лікарню Тимошенко

18.01.2013, 11:11
Депутат Слюз із синцями покинула лікарню Тимошенко - Фото
Тетяна Слюз (фото из Facebook)
Народний депутат з фракції Батьківщина Тетяна Слюз покинула приміщення центральної клінічної лікарні Укрзалізниці N5. Лікарі бачили у неї на тілі два синці, але не беруться визначати час їх появи

Незадовго до цього головний лікар ЦКБ Михайло Афанасьєв заявив журналістам, що Слюз буде виписана в найближчим часом з приймального відділення, куди потрапила з тиск, що підскочив, передає Інтерфакс-Україна.

Головлікар визнав також, що у неї на тілі зафіксовані два синці. "Ми фіксуємо дві плями різного часу появи на правому передпліччі і на лівому плечі", - сказав Афанасьєв.

У той же час головний лікар відзначив, що в його компетенцію не входить визначення часу появи цих синців.
Нагадаємо, сьогодні депутат від Батьківщини Олександра Кужель заявила, що її, а також інших народних депутатів Людмилу Денисову та Тетяну Слюз невідомі люди вранці  викинули з кімнати для побачень, де вони перебували з екс-прем'єром Юлією Тимошенко.

Тюремники повідомили, що жінки-депутати залишили приміщення за рішенням суду. "Представники Державної виконавчої служби діяли виключно згідно з вимогами та в рамках закону", - заявили в ДПтС.

Раніше Тимошенко оголосила акцію громадянської непокори, повідомивши про це у відкритому листі президенту Віктору Януковичу. Тимошенко заявила, що відмовляється повертатися в палату, поки там не демонтують відеоспостереження і не виведуть караул, який чергує поруч з нею цілодобово.

16 січня до акції Тимошенко приєдналися депутати з фракції Батьківщини Олександра Кужель, Тетяна Слюз та Людмила Денисова. Вони приїхали на побачення з екс-прем'єром в харківську лікарню, але відмовилися покинути територію установи після закінчення зустрічі з Тимошенко. Депутати мають намір протестувати разом зі своїм лідером, поки вимоги Тимошенко не будуть виконані.
Досье Юлию Тимошенко<
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини