RU

Депутат-регіонал може залишитися без мандата

10.07.2013, 13:37
Депутат-регіонал може залишитися без мандата - Фото
Ігор Марков (фото - rodina.od.ua)
Про це Олексій Гончаренко повідомив у своєму блозі.

"Оскаржила в суді обрання Ігоря Маркова народним депутатом України від Київського району Одеси. Відразу ж обьясню, чому я зробив це зараз, а не після виборів у листопаді минулого року, відразу після  виборчої кампанії, яку він вів у Київському районі. Підкуп виборців, бандитські напади на активістів мого штабу, обман про факти своєї біографії - мій опонент на виборах не гребував нічим", - пише Гончаренко у блозі на Українській правді .

За його словами, за більш ніж 7 місяців перебування в парламенті Марков з 53 засідань парламенту побував лише  на 27. "Жодного депутатського запиту, жодної поправки, жодного виступу з трибуни - замість цього пару бійок біля неї і пару інтерв'ю на підконтрольних одеських медіа", - пише Гончаренко.

"Сьогодні вперше в Україні з'явилася практика позбавлення народних депутатів мандатів за порушення, допущені ними на виборах або вже після них. Чотири народні депутата рішеннями суду вже позбавлені депутатських повноважень. І я вважаю, що було б правильно, щоб пан Марков став п'ятим", - вважає одеський політик.

Сам Марков, за даними ЗМІ, вважає Гончаренка провокатором. "Гончаренко залишився вірним собі і за гроші робить те, що йому говорять", - вважає він.

Нагадаємо, Марков (лідер партії Родина) і заступник голови облради Гончаренко (Партія регіонів) обидва балотувалися до Верховної Ради по одномандатному виборчому округу N133 в Київському районі Одеси. Марков набрав 26,6% голосів виборців, Гончаренко - 20,46%.

Досьє на Ігоря Маркова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини