RU

Депутат Держдуми може подати до Європейського суду на Україну

05.09.2008, 10:42

Депутат Держдуми РФ Сергій Марков, якому напередодні відмовили у в'їзді до України, не виключає свого звернення до Європейського суду з прав людини. Про це повідомляє російський телеканал "Вести".

На думку політолога, рішення української влади відмовити йому у в'їзді є усвідомленою провокацією з боку Києва. "Там мені причини не пояснили", - заявив С. Марков телеканалу "Вести" після повернення до Москви. Конференція, "на яку ми їхали, суто наукова", зауважив Марков. "Я, крім того що депутат, ще викладач Московського державного університету, і ця конференція присвячена історичним питанням, які викликають багато дискусій, - наголосив він. - Це проблема голодомору, проблема викладання у школах історії Другої Світової війни. Ця конференція проводиться нашими українськими колегами,і в ній беруть участь близько 80 вчених із різних країн світу".

Нагадаємо, в аеропорту Бориспіль С. Маркову без пояснення причин заборонили в'їзд на територію України. Російське посольство вже надіслало ноту до МЗС України.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини