RU

Депутат Бундестагу: Януковича критикували усі, хто з ним спілкувався

22.06.2011, 12:15
Депутат Бундестагу: Януковича критикували усі, хто з ним спілкувався - Фото
41a367e7d0bf78bed7b4fa4b9fb78f59.jpg

Депутат Бундестагу: Януковича критикували усі, хто з ним спілкувався

Критика на адресу політики уряду Януковича під час сесії ПАРЄ надходила від представників всіх політичних сил, які спілкувалися з президентом України. Про це заявила депутат Бундестага від фракції Союз90/Зелений Віола фон Крамон.

"Необхідно наголосити, це істотно, що критика на адресу політики уряду Януковича надходила не від якоїсь однієї партії, а від представників усіх політичних сил, які мали змогу поставити питання президенту України (на сесії ПАРЄ - ред.). Сподіваюся, що це було сприйнято", - сказала Крамон, яку цитує Deutsche Welle.

Також вона наголосила, що "кожний, хто вникає у те, що відбувається в Україні, знає, що Генпрокуратура не є незалежною". "Однак Янукович відповів, що не може вказувати слідству, кому пред'являти обвинувачення. Звичайно, це правильно. Але коли говориш з людьми, які працюють у цій сфері, з суддями, то розумієш, що є сильний тиск", - зазначила політик.

"Якщо подивитися, хто зараз сидить за ґратами, тоді стає ясно, що немає ніякого об'єктивного і незалежного правосуддя, водночас воно підпадає під державний вплив, і цей вплив не зменшується, а зростає. Саме на це ми чітко вказали", - наголосила вона.

Нагадаємо, напередодні під час виступу на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи Президент України Янукович заявив, що, прикриваючись статусом опозиції, колишні чиновники намагаються уникнути відповідальності за корупцію.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини