Ідеолога Інтера Шувалова видворили з України - Геращенко

22.05.2017, 17:48
Ідеолога Інтера Шувалова видворили з України - Геращенко - Фото
Ігор Шувалов (фото - polittech.org)

Російський політтехнолог, ідеолог інформаційної політики телеканалу Інтер Ігор Шувалов видворений за межі України із забороною в'їзду терміном на 5 років. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат Антон Геращенко.

"Сьогодні російський пропагандист, фактичний керівник інформаційної служби телеканалу Інтер, шеф відомої провокаторки Марії Столярової - Ігор Шувалов був видворений українськими прикордонниками за межі України із забороною в'їзду терміном на 5 років", - написав Геращенко.

Він стверджує, що, "за оперативними даними, антиукраїнська діяльність Шувалова І.Ю. використовувалася спецслужбами Російської Федерації в активних заходах впливу щодо висвітлення спеціально підготовлених і резонансних відомостей через засоби масової інформації, зокрема щодо висвітлення в ЗМІ репортажів по звинуваченню керівництва нашої країни у військовому захваті влади в 2014 році та спланованої акції "Небесна сотня".

Також, за словами Геращенка, Шувалов залучений до широкомасштабної акції щодо зриву євроінтеграційних реформ в Україні. Депутат стверджує, що Шувалов активно бере участь в проекті просування Росії як єдиного нащадка "країни-переможця фашизму у Великій Вітчизняній війні" і Росії, як уособлення сучасного антифашизму.

У вересні 2016 року керівник апарату СБУ Олександр Ткачук заявляв, що СБУ не має жодних підстав для того, щоб депортувати Шувалова з України.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса