RU

Денісова: Деякі особи зі списку РФ не хочуть бачити Москалькову

24.07.2018, 15:34
Денісова: Деякі особи зі списку РФ не хочуть бачити Москалькову - Фото
Людмила Денисова
Україна вимагає від російської сторони відкоригувати свій список осіб, яких хоче відвідати в Україні омбудсмен РФ Тетяна Москалькова, так як не всі ці особи є громадянами Росії, а деякі з них відмовилися від зустрічі. Про це в Facebook написала український омбудсмен Людмила Денісова.

Вона повідомила, що сьогодні зустрілася з сім'ями українських політв'язнів і розповіла їм про свою поїздку в РФ.

"Російська сторона надала нам список на відвідування 51 людини. Але тільки 13 чоловік з цього списку мають громадянство РФ. Більш того, деякі з них відмовилися від зустрічі з омбудсменом РФ Тетяною Москальковою", - написала Денисова.

За її словами, зараз українська сторона вимагає, щоб Росія відкоригувала свій список.

Також Денісова повідомила, що Москалькова вже відвідала в Україні 7 моряків зі свого списку.

"Тепер, згідно з домовленостями, ми хочемо дзеркально відвідати наших громадян. Ми знову пропонуємо їм "дорожню карту візитів" - написала український омбудсмен.

Вона повідомила, що звернулася з вимогою дозволити відвідування українських політв'язнів в ФСБ, ФСВП, Адміністрацію президента РФ, однак вони не відповідають.

Денісова також зазначила, що на завтра заплановано зустріч з омбудсменом Литви, де буде вирішуватися питання "співробітництва з європейською мережею омбудсменів щодо відвідання українських політв'язнів".

Раніше Денісову під час її візиту в РФ, незважаючи на домовленість між президентами України і Росії Петром Порошенком і Володимиром Путіним, не пустили до жодного з українських політв'язнів.

Пізніше Росія запропонувала перенести відвідування на серпень або вересень.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини