RU

День ВМС Росії відсвяткують на об'єктах Чорноморського флоту РФ

22.07.2008, 16:21

Святкування Дня військово-морських сил Росії відбуватиметься лише на військових об'єктах Чорноморського флоту РФ в Севастополі. Про це заявив сьогодні журналістам Міністр закордонних справ України Володимир Огризко.

"Жодних заходів військового характеру поза кордонами об'єктів, які тимчасово використовуються (російським флотом - ред.), не дозволяється. Таким чином, усі заходи, які відбуватимуться під час святкування, проходитимуть лише в рамках військових об'єктів", - зауважив В. Огризко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Міністр зазначив, що жодних загальноміських заходів щодо цього дня в Севастополі не планується, і наголосив, що російська сторона вчасно не попередила Україну про можливість святкування Дня російського флоту в Севастополі. "Про це ми чітко та ясно поінформували російську сторону офіційно через ноту, у відповідь на відповідне звернення російської сторони, однак мушу зазначити, що звернення було дійсно зроблене із запізненням, тому що, згідно з нашими домовленостями, вони мають робити його як мінімум за три місяці, і не до місцевих органів влади, а до державних, оскільки йдеться про міждержавні взаємини", - наголосив Міністр закордонних справ України та закликав Російську Федерацію дотримуватися українського законодавства і договору про перебування Чорноморського флоту РФ в Україні.

Досьє на Володимира Огризка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини