RU

Делегація депутатів ЄС прибула в Україну спостерігати за виборами

24.10.2014, 10:44
Делегація депутатів ЄС прибула в Україну спостерігати за виборами - Фото
Андрій Пленкович. Фото - euinside.eu
24 жовтня делегація з 14 депутатів Європейського парламенту почне свою роботу зі спостереження за достроковими парламентськими виборами в Україні. Делегацію очолює європейський депутат від Хорватії Андрій Пленкович (представник Європейської народної партії), повідомили в прес-службі Європарламенту.

"Прийдешні парламентські вибори в Україні важливі для консолідації демократії - особливо, враховуючи, що в деяких регіонах вони будуть проводитися в дуже вимогливих обставинах. Ми разом з нашими міжнародними спостерігачами будемо грати важливу роль у спостереженні за тим, чи проводяться ці вибори вільним і справедливим способом", - підкреслив Пленкович.

24-25 жовтня депутати зустрінуться з представниками органів, відповідальних за вибори в Україні, міжнародними та українськими наглядовими організаціями, лідерами основних політичних партій, представниками ЗМІ та громадянського суспільства. Також заплановані зустрічі з президентом, прем'єр-міністром і міністром закордонних справ України.

Повідомляється, що в день виборів 26 жовтня депутати спостерігатимуть за волевиявленням в Києві, Черкасах, Одесі, Харкові та Дніпропетровську. Вони відвідають виборчі дільниці, а також спостерігатимуть за процесом голосування, відкриттям урн для голосування і підрахунком голосів.

"Делегація завершить свою роботу після спільної прес-конференції, яка відбудеться після обіду, 27 жовтня. Під час цієї прес-конференції європейські депутати разом з іншими міжнародними спостерігачами представлять попередні висновки щодо виборчого процесу", - додали в Європарламенті.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини