RU

Декларації військових прокурорів почали розсекречувати - НАЗК

04.10.2019, 17:11
Декларації військових прокурорів почали розсекречувати - НАЗК - Фото
Віктор Чумак (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Сьогодні, 4 жовтня, на засіданні Національного агентства з запобігання корупції було прийнято рішення про відкриття доступу до декларацій військових прокурорів у публічній частині Реєстру. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Згідно із роз'ясненням заступника генпрокурора - головного військового прокурора Віктора Чумака, НАЗК розкриє декларації та повідомлення про суттєві зміни в майновому стані військових прокурорів за весь період дії спеціальних заходів безпеки - з березня 2017-го по 4 жовтня 2019 року, і не буде закривати їх у подальшому .

Відзначається, що уповноважені особи НАЗК вже почали роботи по відкриттю даних.

  • 16 вересня головний військовий прокурор скасував постанову, що забезпечує вилучення декларацій військових прокурорів із публічного доступу.
  • Ця постанова про застосування спеціальних заходів безпеки до співробітників, які беруть участь у розслідуванні кримінальних справ за фактами рішення та ведення представниками влади та збройних сил Росії агресивної війни проти України вніс у 2017 році тодішній військовий прокурор Анатолій Матіос.
  • У той же день, 16 вересня, НАЗК повідомило, що для відкриття доступу до декларацій про доходи військових прокурорів агентство має отримати відповідну постанову від Генпрокуратури. Без цього доступ відкритий не буде.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини