RU

Декларації мерів: Кернес найбагатший, але без квартири

20.06.2013, 15:39
Декларації мерів: Кернес найбагатший, але без квартири - Фото
Геннадій Кернес
Найбільший дохід серед мерів українських міст в 2012 році отримав градоначальник Харкова Геннадій Кернес - 16,3 млн.грн., при цьому офіційно житла у нього немає. Найбільшу зарплату серед мерів отримує градоначальник Сімферополя Віктор Агєєв, найменшу - мер Одеси  Олексій Костусєв. Декларації про доходи та майно мерів були зібрані і проаналізовані Центром політичних студій та аналітики. Презентація декларацій відбулася сьогодні в ході загальнонаціональної моніторингової кампанії "Декларації без декорацій".

За даними центру, з 25 мерів обласних центрів свої декларації відкрили 22, закритими залишилися декларації мерів Запоріжжя, Херсона та Чернігова. Так, найбільшу зарплату в 2012 році отримав мер Сімферополя Віктор Агєєв - 261,7 тис.грн., за ним слідує мер Сум Геннадій Мінаєв - 217,6 тис.грн. і мер Луганська Сергій Кравченко - 210,6 тис.грн.

Найменша річна зарплата - у одеського мера Олексія Костусєва - 83 тис.грн.

У той же час, кажучи про найбільший сукупний дохід, найбільше в 2012 році заробив мер Харкова Кернес - 16,3 млн.грн. Далі йдуть мер Луцька Микола Романюк - 10 млн.грн. та мер Одеси Костусєв - 1 млн.грн.

Серед мерів, які, відповідно до декларацій, живуть тільки на зарплату, - міський голова Львова Андрій Садовий (88 132 грн.), колишній мер Черкас Сергій Одарич (90 023 грн.), в.о. мера Чернівців Віталій Михайлішин (крім річної зарплати в 92 563 грн. отримав ще 9745 грн. матеріальної допомоги). Крім нього, матеріальну допомогу в 2012 році отримували мери Ужгорода, Тернополя, Кіровограда та Івано-Франківська.

Члени родини мера Полтави Олександра Мамая задекларували в 36 разів більший сукупний дохід порівняно з доходами самого градоначальника. У 42 рази більше заробила родина львівського мера Садового, ніж він сам.

Мери Ужгорода та Харкова не мають офіційно ніякої житлоплощі.

Кернес задекларував два автомобілі, рахунок в банку і цінні папери, але ні землі, ні іншого нерухомого майна у нього, за декларацією, немає. Найбільше автомобілів - у мера Полтави та його сім'ї - 8, але самому Мамаю з них належить тільки вантажівка 1992 року випуску.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини