RU

Дехто з чиновників не бачить людей через гори паперу на столі, - Герман

23.06.2011, 15:53

Деякі чиновники іноді не помічають реальних проблем людей через гори паперу на столах. Про це ЛІГАБізнесІнформ сказала керівник головного управління з гуманітарних та соціально-політичних питань Адміністрації президента, радник президента Ганна Герман.

Так, Герман, відповідаючи на питання, що саме влада робить для того, щоб українці з різних регіонів країни з розумінням ставилися до історії різних частин своєї держави, сказала, що це питання гуманітарної концепції. "Нам потрібен, спрощено кажучи, список подій і тем, що мають бути інтегральними, які сприймаються в усіх регіонах України, мають загальнонаціональну цінність. Поза всяким сумнівом, День Перемоги буде в перших числах цього списку", - підкреслила радник президента.

За її словами, країні потрібно визначитися з "гуманітарними цінностями, від яких не може відмовитися жоден регіон". "Але є і якісь локальні цінності, місцеві традиції, які дорогі для одного регіону, а для іншого - ні. Ми повинні зробити так, як говорив президент під час президентської кампанії, ми не повинні говорити регіонам, до яких пам'ятників вони можуть класти квіти", - зазначила Герман.

При цьому, каже радник, загальнонаціональні цінності повинні бути безперечні. "Тут влада повинна бути твердою, повинна пояснити деяким провокаторам, що в країні є, кому навести порядок", - сказала вона.

"Я думаю, після 9 травня були зроблені дуже правильні висновки. Ми провели правильну роботу. Тому 22 червня наша стратегія підтвердилася. Тепер потрібно продовжувати цю роботу і закінчити концепцію гуманітарної політики, над якою зараз працює Академія наук України", - заявила радник президента.

"Підготовка концепції в загальних рисах готується до завершення. Я думаю, що на найближчій гуманітарній раді ми зможемо порушити це питання, тому що президент приділяє цій темі дуже велике значення. Гуманітарна політика - це права людини, свобода слова, театр, кіно і так далі. Крім того, нам потрібно підтримувати культуру, тому що сьогодні це фінансується за залишковим принципом. Скажімо, чи часто високі чиновники бувають в Театральному інституті? Адже там робиться безліч цікавих речей. Але чиновники обкладені папірцями, а не реальними проблемами людей. Це велика проблема", - зазначила Герман.

Вона додала, що дуже часто "пихатість і зарозумілість" чиновників на місцях "просто приголомшує". "Концепція, я сподіваюся, допоможе вирішити багато проблем", - сказала радник президента.

Ганна Герман: біографія і добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини