Дехто з чиновників не бачить людей через гори паперу на столі, - Герман

23.06.2011, 15:53

Деякі чиновники іноді не помічають реальних проблем людей через гори паперу на столах. Про це ЛІГАБізнесІнформ сказала керівник головного

Деякі чиновники іноді не помічають реальних проблем людей через гори паперу на столах. Про це ЛІГАБізнесІнформ сказала керівник головного управління з гуманітарних та соціально-політичних питань Адміністрації президента, радник президента Ганна Герман.

Так, Герман, відповідаючи на питання, що саме влада робить для того, щоб українці з різних регіонів країни з розумінням ставилися до історії різних частин своєї держави, сказала, що це питання гуманітарної концепції. "Нам потрібен, спрощено кажучи, список подій і тем, що мають бути інтегральними, які сприймаються в усіх регіонах України, мають загальнонаціональну цінність. Поза всяким сумнівом, День Перемоги буде в перших числах цього списку", - підкреслила радник президента.

За її словами, країні потрібно визначитися з "гуманітарними цінностями, від яких не може відмовитися жоден регіон". "Але є і якісь локальні цінності, місцеві традиції, які дорогі для одного регіону, а для іншого - ні. Ми повинні зробити так, як говорив президент під час президентської кампанії, ми не повинні говорити регіонам, до яких пам'ятників вони можуть класти квіти", - зазначила Герман.

При цьому, каже радник, загальнонаціональні цінності повинні бути безперечні. "Тут влада повинна бути твердою, повинна пояснити деяким провокаторам, що в країні є, кому навести порядок", - сказала вона.

"Я думаю, після 9 травня були зроблені дуже правильні висновки. Ми провели правильну роботу. Тому 22 червня наша стратегія підтвердилася. Тепер потрібно продовжувати цю роботу і закінчити концепцію гуманітарної політики, над якою зараз працює Академія наук України", - заявила радник президента.

"Підготовка концепції в загальних рисах готується до завершення. Я думаю, що на найближчій гуманітарній раді ми зможемо порушити це питання, тому що президент приділяє цій темі дуже велике значення. Гуманітарна політика - це права людини, свобода слова, театр, кіно і так далі. Крім того, нам потрібно підтримувати культуру, тому що сьогодні це фінансується за залишковим принципом. Скажімо, чи часто високі чиновники бувають в Театральному інституті? Адже там робиться безліч цікавих речей. Але чиновники обкладені папірцями, а не реальними проблемами людей. Це велика проблема", - зазначила Герман.

Вона додала, що дуже часто "пихатість і зарозумілість" чиновників на місцях "просто приголомшує". "Концепція, я сподіваюся, допоможе вирішити багато проблем", - сказала радник президента.

Ганна Герман: біографія і добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Истории "Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам