Деканоідзе: На місці Авакова я б пішла у відставку

04.06.2019, 17:42
Деканоідзе: На місці Авакова я б пішла у відставку - Фото
Джерело фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Колишня глава Нацполіції вважає, що реформування правоохоронних органів зупинилося на самому початку шляху

Екс-глава Національної поліції України Хатия Деканоідзе  прокоментувала трагедію, яка сталася у Переяславі-Хмельницькому, де був убитий п'ятирічний хлопчик і у вбивстві підозрюють поліцейських. Про це повідомляє BBC News Україна.

"Якби я була начальником Нацполіції або міністром, я б дивилася на це з точки зору моральної і політичної відповідальності - я б пішла", - сказала Деканоїдзе.

Що стосується критики реформи поліції, яка посилилася в останні дні, екс-глава Нацполіції зазначила, що не вважає зміни, які відбулися в правоохоронних органах, повноцінною реформою.

"Я не думаю, що це взагалі реформа. Адже будь-яка реформа, яка не завершена, є напівфабрикатом, а не реформою", - пояснила вона.

За словами Деканоїдзе, після 2015-2016 років, коли в Україні з'явилася патрульна поліція, ніяких подальших змін в реформуванні правоохоронної системи не відбулося.

"Нереформовані Генпрокуратура, Служба безпеки, кримінальна поліція... На місцях не змінився жоден начальник області, всі вони залишилися старими людьми, які працювали в старій системі", - говорить Деканоїдзе.

Вона додала, що великі надії покладає на нового президента, майбутній склад Верховної Ради і на те, що вони доведуть реформу правоохоронної системи до кінця.

Хатія Деканоїдзе очолювала Національну поліцію з 2015 по 2016 рік, після своєї відставки повернулася до Грузії.

31 травня в Переяслав-Хмельницькому двоє поліцейських поранили дитину на дитячому майданчику. Потерпілий помер у лікарні.

Сьогодні Голосіївський районний суд заарештував підозрюваних Івана Приходька та Володимира Петровця.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих