Деканоїдзе: На фінансування Нацполіції в 2017 треба 27 млрд грн

02.09.2016, 12:26
Деканоїдзе: На фінансування Нацполіції в 2017 треба 27 млрд грн - Фото
Хатія Деканоїдзе
На розвиток Національної поліції в 2017 році необхідно 27 млрд грн. Про це сьогодні журналістам заявила глава відомства Хатія Деканоїдзе, передає кореспондент ЛІГА.net .

"Якщо не буде мотиваційної складової, у нас будуть серйозні труднощі у розвитку. Мінімальна сума, яку ми почали вимагати на розвиток в 2017 році - 27 мільярдів на розвиток", - сказала вона.

Деканоїдзе зазначила, що співробітники поліції потребують підвищення грошової мотивації.

Раніше повідомлялося, що грошове забезпечення співробітників Національної поліції (як і всіх інших силових відомств) складається з чотирьох основних положень: окладу за посаду, окладу за звання, надбавки за вислугу років та додаткових видів грошового забезпечення, що включають різноманітні надбавки, доплати і премії.

У процентному співвідношенні загальне грошове забезпечення середньостатистичного співробітника Національної поліції виглядає приблизно наступним чином: 20% - оклад за посаду, 15% - оклад за звання, 25% - оклад за вислугу років, 40% - премії і надбавки. Однак в кожному окремому випадку ці цифри можуть змінюватися в залежності від характеру роботи і цілої маси факторів.

Наприклад, мінімальне грошове забезпечення генерала поліції третього рангу, начальника управління департаменту з вислугою 20 років становитиме 11,8 тис грн. З урахуванням надбавок і премій його грошове забезпечення може збільшиться на кілька тисяч - в залежності від його завдань, компетенції і так далі. В результаті кінцева сума може скласти 20 і більше тисяч.

Мінімальне грошове забезпечення рядового патрульної поліції, який працює в нічний час, складе 4 тис грн. З урахуванням надбавок і премій його грошове забезпечення теж може вирости і скласти 8 і більше тис грн.

"Є поняття окладу, надбавки... Це все складно. І тим не менше 8-10 тисяч гривень зарплати новим патрульним поліцейським все одно залишаються по всій країні", - повідомив міністр МВС Аваков.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников