Де російські окупанти хочуть 10 років протримати Сущенка: карта

Де російські окупанти хочуть 10 років протримати Сущенка: карта - Фото
Роман Сущенко (скріншот з відеозапису)
07.11.2018, 11:03

Український політв'язень-журналіст буде "відбувати покарання" після вироку щодо фейкової справи в Кіровській області РФ

Незаконно засудженого в Росії у справі про "шпигунство на користь України" українського журналіста Романа Сущенка тюремники відвезли в колонію суворого режиму ІК-11 в російському Приволж'ї. Про це у себе в  Facebook написав його громадський захисник Марк Фейгін.

"Сущенка етаповано в ІК-11 в Кіровську область (місто Кірово-Чепецьк, село Утробіне) "для відбування покарання", - коротко повідомив юрист.

Колонія розрахована на 1510 осіб і є однією з найбільших в області.

Ув'язнені ІК-11 зайняті на швейному і взуттєвому виробництві, виготовленні пластикових вікон, покрівельних листів, склопакетів, ритуальної продукції, деревообробці, металообробці, виробництві сільгосппродукції, сувенірів і виробів з лози, валяного взуття. Також колонія надає послуги з обслуговування систем теплопостачання.

Електронна пошта ІК-11, якщо читачі захочуть написати Сущенку:  ik11@43.fsin.su.

Читайте також: Сущенко сподівається на обмін, підтримує форму гантелями-пляшками

30 вересня 2016 року в Москві було затримано власкора ІА Укрінформ у Франції Романа Сущенка. Його звинуватили в "шпигунстві" і заявили, що він - "розвідник".  Для нього вимагали14 років в'язниці, і 4 червня 2018 року суд виніс вирок - 12 років колонії суворого режиму. Сущенко не визнав провину. 8 жовтня його етапували.

Раніше Фейгін говорив, що політв'язень розраховує на обмін і не проти просити про помилування.

Популярне