RU

ДБР запрацювало: зареєстровано два провадження

27.11.2018, 15:29
ДБР запрацювало: зареєстровано два провадження - Фото
Роман Труба (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Державне бюро розслідувань зареєструвало перші два провадження і почало свою роботу. Про це повідомив журналістам на брифінгу глава ГБР Роман Труба, передає кореспондент LIGA.net.

Труба зазначив, що одне провадження зареєстровано за фактом можливого отримання неправомірної вигоди співробітником правоохоронного органу, інше - за фактом можливого отримання неправомірної вигоди правоохоронцем в особливо великих розмірах.

Глава ДБР не уточнив, про яких саме співробітників яких правоохоронних органів йдеться. Він послався на таємницю слідства і додав, що це діючі співробітники.

Труба заявив, що закон про ДБР вимагає змін. Серед проблем він наголосив на тому, що чинний закон не передбачає оперативних підрозділів ДБР.

За його словами, ДБР має залучати оперативників з інших правоохоронних органів. Така ситуація ставить ДБР в залежність від правоохоронців, які підслідні ДБР.

Труба нагадав, що ДБР буде розслідувати провадження щодо високопосадовців, суддів, працівників правоохоронних органів, а також з військових злочинів.

Глава ДБР повідомив, що з 27 кандидатів на керівні посади в ДБР, яких рекомендувала зовнішня комісія, він призначить 23. Чотирьох кандидатів він вирішив не призначати за результатами співбесіди та повторного поліграфа.

29 вересня 2018 року в Раді Європи закликали Київ "докласти зусиль" для функціонування відомства без будь-яких затримок.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини