RU

ДБР не будуть розслідувати можливу підробку доказів проти Дугарь

22.01.2020, 16:07
ДБР не будуть розслідувати можливу підробку доказів проти Дугарь - Фото
Яна Дугарь (Фото: Сергій Долженко/ЕРА)

Державне бюро розслідувань відмовилося відкривати кримінальне провадження за заявою адвокатів підозрюваної у справі Шеремета Яни Дугарь про фальсифікації доказів проти неї. Про це кореспонденту LIGA.net повідомив адвокат Віталій Коломієць.

"Так, вони відправили дуже дивну відписку, хоча за ст. 214 КПК зобов'язані внести (відомості про злочин до Єдиного реєстру досудових розслідувань, - ред.), а потім вже приймати рішення", - сказав адвокат.

При цьому, за його словами, ДБР надіслало свій "виправдувальний лист" з максимальним затягуванням часу.

Коломієць каже, що мотивація ДБР у їхній відмові - це те, що вони "не побачили ознак злочину", що, за словами адвоката, може бути встановлено тільки в результаті певної перевірки і зафіксовано постановою, "а не такою відпискою".

Захисник Дугарь вважає відмову ДБР відкрити провадження політичним рішенням.

Адвокати підозрюваної подали скаргу до суду, яка, як вони розраховують, змусить ДБР відкрити справу за їхньою заявою. Дата розгляду скарги поки не призначена.

Раніше адвокати Дугарь, як і інших підозрюваних у справі Шеремета, неодноразово заявляли про фальсифікації доказів проти їхніх клієнтів. Захисники Дугарь навіть залучили до дослідження зібраних слідством доказів незалежних експертів.

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини