RU

Данилюк назвав головні пріоритети команди Зеленського

11.05.2019, 11:47
Данилюк назвав головні пріоритети команди Зеленського - Фото
Олександр Данилюк (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Серед пріоритетів команди обраного президента  Володимира Зеленського - боротьба з корупцією й наведення порядку в судовій гілці системи. Про це в інтерв'ю LIGA.net заявив радник обраного президента Олександр Данилюк.

"Перший - це боротьба з корупцією. У нас є план з перезапуску антикорупційних органів. Для цього буде потрібно ряд законодавчих змін і відповідно рішень Верховної Ради. Другий - навести порядок в судовій гілці системи", - зазначив Данилюк.

За його словами, зараз виробляються для внесення в парламент конкретні рішення.

"Співпрацюємо з громадськими організаціями, наприклад, Центром протидії корупції. Ми плануємо запустити набір і атестацію суддів. Волюнтаристичне призначення суддів Верховного Суду чинним президентом в останні дні своєї каденції, добропорядність яких викликала питання. Судді Верховного суду, які були визнані непорядними - це неприпустимо. Розрахунок такий, що новий президент буде зайнятий іншими питаннями, ніж до цього", - сказав Данилюк.

Читайте також: Судний день. Що треба знати про останні укази Порошенка

Він підкреслив, що команда Зеленського відстежує всі призначення. "Одіозні рішення переглянемо. Треба розуміти, що люди, призначені адміністрацією, яка веде останні тижні роботи, апріорі, отримують менше довіри суспільства - як вони будуть працювати? Це називається - "доживати по-новому", - вважає Данилюк.

Радник додав, що третій пріоритет стосується правоохоронних органів. "Реформа СБУ і створення Служби фінансових розслідувань. Остання забере частину функцій у СБУ і Нацполіції. Потрібно також остаточно ліквідувати податкову міліцію", - сказав Данилюк, уточнивши, що є "багато новаторських ідей".

"Наприклад, як буде працювати Адміністрація президента. І інші ініціативи, але зараз ще невідповідний час їх розкривати", - зазначив він.

Данилюк заявив, що кандидат на топ-посаду при президенті Зеленському - в АП, МЗС, СБУ, ГПУ, РНБО і так далі - повинен буде пройти кілька співбесід, отримати оцінку по набору критеріїв, причому всі інтерв'юери повинні будуть його затвердити.

Читайте текст інтерв'ю: Данилюк - План 100 днів, кадри Зе, проблеми Привату і Ради

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини