RU

Данилишин заявляє, що йому погрожували вбивством

28.10.2010, 14:40
Данилишин заявляє, що йому погрожували вбивством - Фото
ab53ad2221456e16a210fae281d416df.jpg

Данилишин заявляє, що йому погрожували вбивством
Колишній Міністр економіки України в уряді Юлії Тимошенко Богдан Данилишин (на фото) заявляє, що його в Україні не чекає вже ніхто - ні опозиція, ні влада. Про це політик пише у статті на "Українській правді".

"Якщо буде опублікований цей матеріал - значить я ще живий і сподіваюся повернутися в Україну. Сьогоднішня ситуація, яка склалася навколо мене, викликає більш ніж обґрунтовану тривогу", - пише екс-міністр.

За його словами, враховуючи "особистий шантаж колишнього Прем'єр-міністра України деякими народними депутатами України, я був змушений передати функції державних закупівель заступнику міністра і звільнити директора департаменту". "Мені особисто у моєму ж кабінеті загрожували вбивством. Записи цих загроз є у Генеральній прокуратурі України", - стверджує політик.

До того ж колишній міністр розповів, як "воював" з тендерною мафією. "Замість того щоб допомогти, підтримати мене, правоохоронні органи відкрили справжнє полювання на співробітників департаменту. Керівництво департаменту не виходило з прокуратури і кабінетів СБУ. Потім настала черга здачі співробітників департаменту. Бажання людей чесно працювати, створити правову нормативну базу на державних, а не на корисливих інтересах окремих осіб, заробити стаж держслужбовця, спокійно забезпечувати свої молоді сім'ї необхідним, для чого вони працювали у середньому по 14 годин в добу, подекуди зовсім без вихідних і відпусток, поступово перетворювалося в апатію", - пише Б. Данилишин.

"Я не хочу сказати, що я "святий", але, знаючи усіх сьогоднішніх і колишніх високопосадовців, думаю, Господь Бог не поставить мене в один ряд з більшістю з них... Але зараз крику навколо мене найбільше", - наголосив він.

На думку Б.Данилишина, сьогодні в Україні він "злодій, оголошений у міжнародний розшук нарівні з відомими терористами, вбивцями, насильниками і серійними злочинцями". "Питання: навіщо? Кому я заважав в Україні і як я зараз туди повернуся, якщо не можу виїхати ні з однієї країни світу?!", - зазначає він.

"Зараз мене в Україні не хоче бачити ніхто: опозиція вважає, що багато знаю, правляча верхівка турбується, щоб я можу використати свій науковий потенціал для обґрунтування окремих програм опозиційних сил", - зазначив він.

Політик зазначив, що готовий з'явитися куди б то не було для надання свідчень, але закликає для початку відмінити міжнародний розшук. "Це дико виглядає. Я приїду сам. І висловлюся, якщо дадуть це зробити, починаючи з того, хто благословив тендерну палату і закінчуючи тим, де, коли і чиї інтереси стояли з певних видів закупівель - необов'язково в 2008-2010 роках", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Б.Данилишин затриманий у Чехії. Генеральна прокуратура України вже почала процедуру екстрадиції.

Напередодні лідер ВО "Батьківщина" Ю.Тимошенко звернулася до керівництва Чехії з проханням надати політичний притулок екс-міністрові.

Богдан Данилишин: біографія та добірка новин>>>
Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини