RU

ДАІ хоче ввести штрафи за перевищення швидкості до 20 км/год

31.03.2014, 13:02
ДАІ хоче ввести штрафи за перевищення швидкості до 20 км/год - Фото
Анатолій Сіренко (фото - autoweek.com.ua)
Начальник Державної автоінспекції МВС України Анатолій Сіренко наполягає на необхідності прибрати існуючу "маржу", згідно з якою за перевищення швидкості до 20 км/год не накладається штраф. Про це він сказав в інтерв'ю Комсомольській правді  в Україні.

"Маржу в 20 км/год ми приберемо. Подібного немає ніде в світі, і у нас не буде", - зазначив Сіренко. При цьому Сіренко прокоментував питання підвищення допустимої швидкості в населених пунктах: "Це питання ми винесли на обговорення. Самостійно такі рішення приймати не хочемо. Це стосується не тільки Києва, але і всіх великих міст. Ось в Києві запропонували підняти ліміт на 21 ділянці. В підсумку люди підтримали лише 11. наприклад, по Малій окружній суперечок не виникло, а от проспект Перемоги, на якому ми хотіли виставити ліміти 80 км/год, люди не підтримали. Ии і далі будемо аналізувати, де можна збільшити швидкість".

Крім того, Сіренко заявив, що є прихильником "листів щастя", однак найближчим часом їх не буде. "Ви ж знаєт , яка економічна ситуація в країні. На жаль, ми були змушені перенести ці питання на більш пізній термін. Але я залишаюся прихильником автоматичної фіксації порушень. Людський фактор потрібно прибирати. Це європейський шлях розвитку", - сказав він.

Нагадаємо, діючий КоАП України не передбачає відповідальності за перевищення швидкості руху менш як на 20 кілометрів на годину. Подібна норма діє також у Росії.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини