RU

Діалог з країною: місця спілкування з Януковичем засекречені

21.02.2013, 17:59
Діалог з країною: місця спілкування з Януковичем засекречені - Фото
Віктор Янукович
Перший національний канал не розкриває місця включення телемосту "Діалог з країною" президента Віктора Януковича. Про це Українській правді заявив керівник телеканалу Олександр Пантелеймонов.

За його словами, діалог буде йти в прямому ефірі. "Цей проект буде в прямому ефірі не тільки нашого каналу, але і, якщо я не помиляюся, на Інтері, 1+1, ICTV, УТР. Трохи пізніше, наскільки я розумію, буде якась версія на ТРК Україна", - сказав Пантелеймонов.

На питання, де будуть знаходитися майданчики для включень, Пантелеймонов відповів: "Є дуже багато ЗМІ, які висловили зацікавленість в тому, щоб подивитися, як це відбувається. Враховуючи це, ми їх запрошуємо на один з майданчиків у Києві на майдані Незалежності. Це, чесно кажучи, єдина площадка, про яку ми хочемо говорити".

На питання, чому не розкриваються інші місця включень, Пантелеймонов відповів: "Виходячи із загальної драматургії, щоб нашим глядачам було цікаво дивитися. Таких включень буде близько 20". Відповідаючи на питання, яким чином здійснюється підбір людей, які зможуть поспілкуватися з Януковичем, керівник телеканалу зазначив: "Хто завгодно може прийти". На питання, як люди можуть дізнатися, куди приходити для спілкування з президентом, Пантелеймонов відповів: "Це завдання журналістів, щоб вибрати цікаві, тематичні локації. Далі - це завдання журналіста поспілкуватися. Якщо я буду говорити далі, мені доведеться трошки розповісти про локації. Вибачте, далі я не можу говорити".

Влада в столиці та регіонах теж не повідомляє, звідки будуть включення. Редакцію ЛІГАБізнесІнформ із цим питанням перенаправили  на Перший національний канал, який майданчики тримає в строгому секреті.

Завтра о 11:00 в прямому ефірі транслюватиметься проект "Діалог з країною", в якому Янукович з нагоди третьої річниці інавгурації буде спілкуватися з громадянами. Президент готовий відповідати на запитання громадян, поставлені під час прямих включень з різних міст України, а також з гарячої лінії за телефоном 0800-50-2013.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини