RU

Cуд завершив допит Луценка

07.02.2012, 17:10
 Cуд завершив допит Луценка - Фото
Юрій Луценко
Печерський суд Києва завершив допит колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідаючи на питання свого адвоката Олексія Баганця, Луценко заявив, що ніколи не порушував закон: "Я ніколи не порушував закон, в тому числі й пов'язані з розкраданням бюджетних коштів. І немає жодної людини, яка би зважився мені це запропонувати ".

Він також спростував версію прокуратури про те, що вступав у змову з водієм Леонідом Приступлюком.

Говорячи про відносини з водієм, Луценко зазначив, що ні один з його водіїв не був членом його сім'ї. "Так, у мене з ними були хороші стосунки, але виключно - службові", - сказав він.

"Боротьба зі злочинністю була для мене головною в роботі в МВС", - зазначив Луценко.

На питання адвоката Ігоря Фоміна, Луценко зазначив, що не має юридичної освіти. "У мене немає юридичної освіти. Всі мої накази перевірялися відповідними підрозділами МВС, зокрема юридичним департаментом", - сказав він.

По епізоду про урочисті заходи з нагоди Дня міліції, Луценко зазначив, що серед запрошених та учасників були й вищі посадові особи держави. "Не хочу уподібнюватися звинуваченням і доводити суд до абсурду. Урочистості погодило керівництво держави", - підкреслив він.

Коли суддя Сергій Вовк запропонувати поставити питання Луценко його дружині, вона звернулася до суддів: "У мене до нього одне питання, коли він вже буде вдома".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини