RU

Coca-Cola намалювала карту з анексованим Кримом у складі РФ

05.01.2016, 15:57
Coca-Cola намалювала карту з анексованим Кримом у складі РФ - Фото
Фото: Coca-Cola

Американська компанія Coca-Cola на своїй офіційній сторінці в мережі Вконтакте принесла вибачення за публікацію карти РФ без окупованого Криму, Калінінградської області РФ і Курильських островів.

Раніше Coca-Cola опублікувала "неправильну" карту без зазначених вище територій, але після масових збурень росіян компанія таки вирішила позначити Крим як територію РФ і принести вибачення.

Coca-Cola намалювала карту з анексованим Кримом у складі РФ

"Шановні учасники спільноти! Ми приносимо щирі вибачення за  ситуацію яка склалась. Карта виправлена! Сподіваємося на ваше розуміння", - наголошувалося в повідомленні Coca-Cola.

Coca-Cola намалювала карту з анексованим Кримом у складі РФ

На даний момент всі записи і коментарі в співтоваристві компанії Вконтакте видалені, але їх можна побачити в кэші Google.

Нагадаємо, в серпні 2015 року в розпорядження міністерства закордонних справ Литви потрапив паспорт російського громадянина, виданий в 2013 році, в якому Крим вказаний як частина Російської Федерації.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини