RU

Чверть росіян визнають вторгнення армії РФ в Україну - опитування

28.11.2014, 11:47
Чверть росіян визнають вторгнення армії РФ в Україну - опитування - Фото
Фото: ЕРА
Чверть росіян визнають присутність російської армії на території України. Про це свідчать результати опитування Левада-Центру.

Зокрема, 25% респондентів підтверджують вторгнення в Україну російської армії. При цьому 53% опитаних впевнені, що російських солдатів в Україні немає.

Ще 18% росіян вважають, що Росія несе відповідальність за кровопролиття і загибель людей на сході України. Більшість - 73% - не бачать провини РФ у війні в Донбасі.

Тим часом росіяни позитивно ставляться до того, що у війні в Україні на стороні терористів беруть участь російські громадяни (55%). 26% опитаних не підтримують таку ситуацію.

Якби росіяни дізналися, що в числі терористів воюють російські військові, 45% респондентів вітали б їх участь у війні. 34% виступили б проти.

Опитування було проведено 14-17 листопада 2014 року за репрезентативною всеросійською вибіркою міського і сільського населення серед 1600 осіб у віці 18 років і старше в 134 населених пунктах 46 регіонів країни. Статистична похибка досліджень не перевищує 3,4%.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини