RU

Чумак про нову посаду: Мені завжди щастило на життєві викрутаси

11.09.2019, 11:39
Чумак про нову посаду: Мені завжди щастило на життєві викрутаси - Фото
Віктор Чумак (Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Народний депутат кількох скликань Віктор Чумак прокоментував призначення його на посаду головного військового прокурора, заявивши, що сьогодні у нього з'явився шанс реформувати правоохоронну систему, змінивши "характер і філософію" діяльності прокуратури. Про це Чумак написав у Facebook.

"Руслан Рябошапка, з яким ми разом працювали над новим антикорупційним законодавством, збирає в прокуратурі потужну команду", - заявив головний військовий прокурор.

За його словами, сьогодні у них з'явився шанс реформувати діяльність прокуратури, яка є "стрижнем і наріжним каменем" всієї правоохоронної системи.

"Я точно знаю, що ніхто з нас не планує "вляпатися в історію", але не проти стати абзацом в розділі "успішні зміни" в майбутньому підручнику історії сучасної України", - написав Чумак.

Він заявив, що напевно будуть і помилки, "і по людям, і по рішенням": "Але знаю, що ми зможемо їх і визнати і виправити".

Чумак також додав, що йому "завжди щастило на "життєві викрутаси" і на участь в "серйозних змінах в житті сотень і навіть тисяч людей".

  • 7 серпня стало відомо, що Рябошапка не бачить необхідності в існуванні військової прокуратури. Співробітники відомства піддали цю заяву критиці.
  • 2 вересня Рябошапка звільнив головного військового прокурора Анатолія Матіоса.
  • 10 вересня президент Володимир Зеленський схвалив кандидатуру Чумака на посаду головного військового прокурора.
  • 11 вересня генпрокурор призначив Чумака головним військовим прокурором.
Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини