Чубаров: Меджліс переходить на надзвичайний режим роботи

26.04.2016, 17:52
Чубаров: Меджліс переходить на надзвичайний режим роботи - Фото
Рефат Чубаров

Глава Меджлісу Рефат Чубаров видав розпорядження про введення надзвичайного режиму діяльності національного самоврядування кримськотатарського народу

У зв'язку з забороною окупаційною владою в Криму, Меджліс кримськотатарського народу переходить на надзвичайний режим роботи. Центральний офіс Меджлісу буде розміщено в Києві. Про це сьогодні на брифінгу заявив глава Меджлісу, народний депутат Рефат Чубаров, передає кореспондент ЛІГА.net.

"На підставі цього рішення, після того, як в Сімферополі було прийнято неправомірне, злочинне рішення окупаційного російського суду про визнання діяльності Меджлісу екстремістською і заборону його діяльності, я як глава Меджлісу, спираючись на рішення 19 лютого 2016 року, видав розпорядження про введення надзвичайного режиму діяльності національного самоврядування кримськотатарського народу в умовах тимчасової російської окупації Криму", - сказав Чубаров.

Розпорядження про введення надзвичайного режиму складається з декількох пунктів, серед них: рішення про введення надзвичайного режиму діяльності делегатів курултаю кримськотатарського народу і Меджлісу, а також інших органів - регіональних і місцевих меджлісів.

Діяльність Меджлісу і його членів, а також інших органів, що обираються курултаєм, з моменту введення надзвичайного режиму і до прийняття Меджлісом іншого рішення організовується головою Меджлісу, а місцезнаходженням центрального офісу Меджлісу визначається Київ.

Координація діяльності Меджлісу в період дії надзвичайного режиму покладається на особливу нараду Меджлісу в складі голови, лідера кримськотатарського народу і членів Меджлісу, що постійно перебувають на території материкової України.

"Рішення приймаються на особливій нараді та оприлюднюються розпорядженням голови Меджлісу і обов'язкові для виконання делегатами курултаю кримськотатарського народу і членами Меджлісу, а також членами інших органів, обраних курултаєм", - сказав він.

За словами Чубарова, документ про надзвичайний режим діяльності курултаю і Меджлісу кримськотатарського народу був складений ще 19 лютого цього року, як тільки стало відомо про загрозу заборони діяльності Меджлісу. Чубаров додав, що розпорядження набуло чинності сьогодні, 26 квітня.

Сьогодні так званий суд російських окупантів в Криму визнав громадське об'єднання Меджліс кримськотатарського народу екстремістською організацією і заборонив його діяльність в РФ.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих