Чубаров: Бойкот виборів в Криму - форма опору окупантам

09.09.2016, 09:36
Чубаров: Бойкот виборів в Криму - форма опору окупантам - Фото
Рефат Чубаров (фото - скріншот відео)

Бойкот виборів 18 вересня - це мирна ненасильницька форма опору російським окупантам, доступна кожному, вважає глава Меджлісу

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров виступив зі зверненням до жителів Криму, в якому закликав їх бойкотувати всі етапи організації проведення незаконних виборів до Держдуми РФ.

Він наголосив, що всупереч міжнародному праву і застереженням міжнародних організацій, окупанти мають намір провести вибори в Державну Думу Росії і на території півострова.

За його словами, організація і проведення російськими окупантами виборів на території Криму, невід'ємній частині України, є незаконними.

"Російська Федерація, усвідомлюючи правову нікчемність і злочинний характер організованих нею незаконних виборів в окупованому Криму, проте, планує використовувати сам факт їх проведення в якості нового пропагандистського аргументу, який нібито підтверджує результати і законність кримського референдуму, зімітованого Росією 16 березня 2014 року", - наголосив Чубаров.

"Безперечно, всі спроби, які робляться РФ з метою змусити міжнародне співтовариство і Україну визнати російський статус окупованого Криму, приречені на провал", - сказав він.

Чубаров зазначив, що Меджліс закликає всіх осіб 18 років і старше бойкотувати незаконні вибори.

За його словами, доросле населення намагаються "залучити в співучасники нового злочину".

"Бойкот виборів 18 вересня 2016 року - мирна ненасильницька форма опору російським окупантам, доступна кожному і гідна кожної чесної людини. Бойкот виборів 18 вересня 2016 року - це наша підтримка політичним в'язням та їхнім родинам.18 вересня 2016 року - жодної чесної людини на виборчих ділянках Криму. Продемонструємо 18 вересня російським окупантам справжню єдність кримськотатарського народу і всіх патріотів Криму, перед тим, як вони, окупанти, будуть спішно залишати нашу землю", - сказав Чубаров.

6 вересня він закликав кримчан бойкотувати вибори в Держдуму РФ.

Росія окупувала Автономну республіку Крим в 2014-му році. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014-го початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Ключові міжнародні організації, в тому числі Генеральна асамблея ООН, засудили дії Росії і назвали анексію і окупацію Криму незаконною. Проти РФ були введені економічні санкції.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєкт"Новий старт" після ковіду: Шлях Максима Гладченка, який мріє одягати національні збірні