RU

Чотирьох депутатів можуть притягнути за приховування доходів

17.11.2016, 14:26
Чотирьох депутатів можуть притягнути за приховування доходів - Фото
a9d5c2776af1181166bf86e8f6605848.jpg
В результаті перевірки даних електронних декларацій чиновників в Генпрокуратурі виявили, що деякі держслужбовці та політики не надали (або зробили це не в строк) відомості про істотні зміни в свій майновий стан. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генпрокуратури.

Зокрема, четверо народних депутатів, які після 1 вересня придбали автомобілі або отримали дохід від відчуження майна, в 10-денний термін не повідомили про це в Національне агентство з попередження корупції.

Подача електронних повідомлень до Реєстру передбачена ст. 52 закону України про запобігання корупції в разі отримання декларантом доходу або придбання майна на суму, що перевищує 50 мінімальних заробітних плат (у 2016 році - близько 69 тисячі гривень).

Читайте також: Інфографіка: міжнародний досвід та факти декларування майна

Як повідомляє ГПУ, один з парламентаріїв не повідомив НАЗК про покупку мотоцикла Harley-Davidson 2012 випуску за 141 тисячу гривень, а другий нардеп - автомобіля Toyota Land Cruiser 2012 випуску за півмільйона гривень. Ще один парламентарій приховав дані про отримання доходу в розмірі 100 тис грн від відчуження автомобіля Lexus LX 570 2010 року випуску.

"Невиконання цих вимог є правопорушенням, пов'язаним з корупцією, і тягне за собою адміністративну відповідальність, передбачену ч. 2 ст. 1726 КУпАП. Виходячи з того, що по ст. 255 КУпАП протоколи про зазначений вид правопорушень уповноважені складати посадові особи НАЗк, ГПУ направила матеріали по суб'єктам декларування, які порушили вимоги фінансового контролю, в агентство з метою вжиття заходів для притягнення їх до відповідальності", - йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини