RU

Чорновол підтвердила, що переконувала Музичка покинути Україну

28.03.2014, 12:44
Чорновол підтвердила, що переконувала Музичка покинути Україну - Фото
Олександр Музычко
Тетяна Чорновол підтвердила, що зустрічалася з Сашком Білим (Олександром Музичком) і просила його "залягти на дно". Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Чорновол зазначила, що знала Музичко вже дуже давно і хотіла йому допомогти. "Так, я їздила до нього. Я його дуже давно знаю. І я Олександру сказала: розумієш, те, що ти зараз робиш - вважаєш, що це правильно. Але точно так само те, що ти робиш, вважає правильним Росія. Вона тиражує відео з тобою по всіх можливих каналах... Я дуже його просила виїхати хоча б зараз, коли агресія Росії... Коли стоїть питання коштів, які ми повинні отримати для розвитку цієї держави. Я йому говорила: Сашко, невже ти не можеш заявити, що ти поїдеш - або дійсно виїхати в Дагестан, Інгушетію, Чечні, Південну Осетію, Грузію. Ти розумієш, які сили ФСБ будуть підняті тільки для того, щоб тебе там знайти? Яким ти ударом будеш від України? Навіть якщо ти не збираєшся цього робити - можна просто про це заявити. Я його дуже про це просила. Але у мене було таке відчуття, що йому хочеться пограти в війнушки", - сказала вона.

За її словами, розмова з Сашком Білим була конфіденційною і те, що про нього все тепер відомо, буде для неї уроком: "Я для себе зробила ще один висновок, що я не буду відтепер вести конфіденційні розмови, тільки публічні . Вважаю, це неправильно, що я в конфіденційній розмові намагалася переконати Білого, а в результаті мене виставляють, по суті, його вбивцею. Тож тепер - тільки публічний шлях ".

Нагадаємо, 24 березня під час затримання співробітниками МВС, за нез'ясованих обставин загинув лідер Правого Сектора на заході України Олександр Музичко (також відомий як Сашко Білий). Правий сектор зажадав відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини