RU

Чорновіл: Сім'я Януковича надійно сховала всі свої гроші

23.05.2012, 13:47
Чорновіл: Сім'я Януковича надійно сховала всі свої гроші - Фото
Тарас Чорновіл
Президент України Віктор Янукович не боїться санкцій, тому що всі гроші його сім'ї вже надійно захищені. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат Тарас Чорновіл, коментуючи можливість введення Євросоюзом персональних санкцій відносно деяких українських чиновників, про що говорилося на недавніх дебатах у Європарламенті.

"Коли починається процес введення санкцій, то це, звичайно, змушує чиновників думати. Але якщо говорити про сім'ю Януковича, то банківських рахунків у них більше саме в Україні, тому що вони переконані, що вже ніхто не зможе відшукати всіх підставних людей, не зможе вийти на ці рахунки. Вони відчувають себе тут у повній безпеці ", - підкреслив Чорновіл.

При цьому він нагадав, що щодо інших активів сім'ї Януковича в Європі вже проводяться розслідування журналістами.

"Рано чи пізно тупість влади призведе до санкцій. Мені здається, що сьогодні у владі домінує нерозуміння можливих наслідків у зв'язку з усіма діями, які робляться", - додав політик.

Він зазначив, що індивідуальні санкції могли б допомогти "виправити очевидну тупість в діях влади".

"Але справа в тому, що сьогодні йдеться не тільки про персональні санкції відносно оточення Януковича. Сьогодні йдеться про економічні санкції відносно цілої країни. І ця тема в ЄС досить серйозно обговорюється", - зазначив Чорновіл.

Досьє на Тараса Чорновіла
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини