RU

Чорновіл радить Януковичу рятуватися від Путіна в Євросоюзі

06.03.2012, 16:24
Чорновіл радить Януковичу рятуватися від Путіна в Євросоюзі - Фото
Володимир Путін та Віктор Янукович (фото - president.gov.ua)
Президент України Віктор Янукович повинен якомога швидше вирішити питання з Юлією Тимошенко та Юрієм Луценком і підписати Угоду про асоціацію з Євросоюзом. Інакше новий президент Росії може остаточно дотиснути Україну. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив перший заступник голови комітету Верховної Ради у закордонних справах  Тарас Чорновіл, коментуючи вибори президента в Росії, на яких переміг Путін.

За його словами, які б кроки не робив Янукович назустріч Росії, такі дії ніколи не матимуть результату, тому що Кремль бачить в поступках лише слабкість. "Йдеться про глибоку інтеграцію України в Євразійське співтовариство. Ніщо інше Москву не цікавить. Крім того, йдеться про передачу контролю над цілим рядом інфраструктурних об'єктів російським бізнес структурам", - додав політик.

Він вважає, що Януковичу потрібно "рятувати ситуацію" на Заході й у відносинах з Євросоюзом. "Потрібно виплутуватися зі справ Тимошенко та Луценка. Можливо, потрібно піти на прямий діалог і помилувати обох. Це потрібно робити негайно. Потрібно негайно виконувати резолюцію ПАРЄ. Після - відразу підписувати Угоду про асоціацію з ЄС. Все це стало б точкою неповернення до диктату Росії. В іншому випадку, РФ і її новий президент мають всі шанси нас дотиснути", - заявив Чорновіл.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини