RU

Чорновіл заявляє про глибоку кризу в Партії регіонів

06.10.2008, 17:20

Народний депутат України Тарас Чорновіл відзначає "глибоку кризу" всередині Партії регіонів. Про це народний депутат заявив сьогодні під час Інтернет-конференції, яка проходить у Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23).

"Я відійшов індивідуально (вийшов з партії - ред.). Нікого за собою не тягнув, ні з ким не консультувався. Гадаю, що послідовників не буде. Розкол у партії неможливий, а криза дійсно глибока", - зазначає Т. Чорновіл.

За словами депутата, насамперед, у партії є криза системи прийняття рішень, основних пріоритетів і власного позиціонування. "Я можу побажати партії видужання, але не дуже в це вірю, оскільки на моїх очах пройшла трансформація від реальної партії до незрозумілої структури, хоч і з великою електоральною підтримкою. У будь-якому випадку, все подальше їм реалізовувати без мене", - зазначив Т. Чорновіл.

"Воювати проти Партії регіонів я не хочу і не буду, хоч в її блискуче майбутнє не вірю. Повторюється досвід СДПУ(о) ", - наголосив нардеп.

Досьє на Тараса Чорновола >>>

Довідка про Партію регіонів >>>

Цей захід проводиться в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ
за адресою: Київ, вул. Шамрила, 23

тел.: (044) 593-16-37
e-mail: [email protected]
Детальніше про Прес-центр>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини