Чорновіл дав згоду на ексгумацію тіла свого батька

Чорновіл дав згоду на ексгумацію тіла свого батька - Фото
de7cece0b7e340b171771741b1f4ce82.jpg
04.11.2010, 11:55

Тарас Чорновіл дав письмовий дозвіл на ексгумацію тіла його батька В’ячеслава Чорновола. Про це повідомив, відповідаючи на питання депутатів у парламенті, претендент на посаду Генерального прокурора Віктор Пшонка

Тарас Чорновіл (на фото) дав письмовий дозвіл на ексгумацію тіла його батька В’ячеслава Чорновола. Про це повідомив, відповідаючи на питання депутатів у парламенті, претендент на посаду Генерального прокурора Віктор Пшонка.

"Кримінальна справа розслідується. Усі ті звернення, які надходять до Генеральної прокуратури, слідчі оперативно відпрацьовують. На сьогодні є дозвіл сина Чорновіла, Тараса Чорновола, на ексгумацію тіла його батька. Письмовий дозвіл, як того вимагає диспозиція закону", - сказав В. Пшонка, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

В.Пшонка зазначив, що результати відповідної експертизи, а також інших експертиз будуть відпрацьовуватися у рамках справи.

Зараз народні депутати виступають з трибуни, коментуючи подання В.Пшонки на посаду глави ГПУ.

Нагадаємо, раніше син В.Чорновола В’ячеслав під час інтернет-конференції на порталі ЛІГА.net розповів, що є факти, які підтверджують, що його батько був вбитий. "Не можу багато говорити про матеріали слідства, але є факти, які, безумовно, підтверджують, що це було вбивство", - сказав він.

Глава "Народного Руху України" В.Чорновіл та його водій Євген Павлов загинули 25 березня 1999 року в автокатастрофі. "Toyota", в якій вони були, зіткнулися з завантаженим "КамАЗом" на п'ятому кілометрі траси Бориспіль-Золотоноша.

Тарас Чорновіл: біографія та добірка новин >>>
В’ячеслав Чорновіл: біографія та добірка новин >>>


Популярне