RU

Чорногорія зняла обмеження на в'їзд для росіян, для українців - ні

04.08.2020, 17:56
Чорногорія зняла обмеження на в'їзд для росіян, для українців - ні - Фото
Чорногорія (Фото: depositphotos.com)

Консул посольства України в Чорногорії Михайло Шматов висловив обурення тим, що Чорногорія дозволила в'їзд російським туристам без обмежень, тоді як для українців вони діють, хоча індекс захворюваності на коронавірус в Україні менший, ніж у РФ. Про це консул написав у  Facebook.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Ні, я обурений не тим, що Чорногорія відкрила кордони для Росії... без всяких умов", - написав Шматов.

Він зазначив, що це "питання економічної доцільності" і Чорногорія має абсолютне право приймати такі рішення, однак нагадав, що Україна від початку літа забезпечує Чорногорію найбільшою кількістю туристів і має індекс захворюваності на COVID-19 - 72,8, тоді як у Росії - 127, 2.

"Не дивлячись на нашу постійну роботу, українським громадянам досі заборонені подорожі а/т, і якщо читати уважно правила, то навіть заборонені самостійні подорожі літаком, тільки в складі туристичної групи. А для Росії в'їзд без додаткових умов", - написав Шматов.

Сьогодні чорногорський канал  RTСG повідомив, що Чорногорія внесла громадян Росії та Азейбарджану в "зелений список" - вони можуть без будь-яких додаткових умов в'їжджати в країну.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини