RU

Чому закрили справу по Тимошенко і Щербаню: думка політтехнолога

13.05.2013, 13:38
Чому закрили справу по Тимошенко і Щербаню: думка політтехнолога - Фото
Тарас Березовець (фото - polittech.org)
"Очевидно, рішення пов'язане з тим, що ключовий свідок у справі, Петро Кириченко, який мав у минулому наркотичну залежність, як свідок ніколи надійним не розглядався", - сказав Тарас Березовець, коментуючи ЛІГАБізнесІнформ інформацію про зупинку розслідування справи про вбивство Євгена Щербаня.

Він зазначив, що неформально у ФБР вже давно натякали українським слідчим, що допомоги з боку США не буде. "А коли всі звинувачення будуються на свідченнях однієї людини, а потім ця людина, наприклад, відмовиться від свідчень, то все це могло б закінчитися гучним скандалом, від якого постраждав би не тільки Ренат Кузьмін, а й Віктор Янукович", - сказав Березовець.

Він зазначив, що свою роль зіграла і перемога Юлії Тимошенко за першим позовом до ЄСПЛ. "Стало очевидно, що вішати на Тимошенко все нові і нові справи - справа безперспективна, враховуючи перемогу екс-прем'єра за першим позовом до ЄСПЛ", - сказав Березовець.

При цьому, вважає політтехнолог, припинення розслідування справи проти Тимошенко позитивно вплине на ймовірність підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом, але вже не зіграє ключової ролі. "Євросоюз вже давно дав відмашку підписувати асоціацію з Україною незалежно від ситуації з Тимошенко", - сказав Березовець.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що слідство у справі про вбивство депутата Євгена Щербаня зупинено 26 квітня. Формальною причиною стало "звернення в рамках міжнародного співробітництва".

Досьє на Тараса Березовця
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини