RU

Чоловік Юлії Тимошенко готовий дати свідчення у справі Щербаня

29.05.2013, 10:16
Чоловік Юлії Тимошенко готовий дати свідчення у справі Щербаня - Фото
Олександр Тимошенко

Олександр Тимошенко, чоловік екс-прем'єра Юлії Тимошенко, готовий давати свідчення у справі про вбивство народного депутата Євгена Щербаня. Однак, на його думку, ці свідчення не вписуються в сценарій ГПУ, а справу про вбивство, в причетності до якого звинувачують Юлію Тимошенко, "повністю розвалено". Про це він сказав в інтерв'ю Радіо Свобода.

Тимошенко зазначив, що заяви першого заступника генерального прокурора Рената Кузьміна про те, що "в Чехії, яка надала політичний притулок деяким громадянам, проводилися заходи щодо дискредитації української влади і особисто президента України", є неадекватними і такими, які не притаманні здоровій людині.

За словами Тимошенко, "таких, як Ренат Кузьмін, наймають тільки для розправи над своїми політичними опонентами". Всі заяви Кузьміна Тимошенко вважає "провокацією і продуманою акцією групи осіб, які намагаються зірвати процес євроінтеграції та підписання угоди про асоціацію восени 2013 року.

На думку Тимошенко, "усіма своїми шоу і заявами Кузьмін ганьбить не тільки правоохоронну систему і саму Україну, а й звання прокурора і ГПУ і навіть свого президента в очах міжнародного співтовариства".

Колишнього майора Держохорони
Миколу Мельниченка, про якого згадував Кузьмін, Тимошенко, за його словами, бачив один раз в житті, в Празі, коли той "після неодноразових невдалих спроб зустрітися" приїхав "пропонувати за винагороду свої послуги", кажучи, що на його записах є докази причетності президента Віктора Януковича "і компанії" до вбивства Щербаня.

не дивуюся, що колись у цього пройдисвіта були дещо інші погляди на нинішню злочинну владу і життя в Україні, але, може, це був такий же блеф", - сказав Тимошенко про Мельниченка.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини