RU

Чоловік Тимошенко попросить США і ЄС засудити ситуацію в Україні

26.01.2012, 17:58
Чоловік Тимошенко попросить США і ЄС засудити ситуацію в Україні - Фото
Фото: блог Юлії Тимошенко
Чоловік екс-прем'єра Олександр Тимошенко звернеться до парламентаріїв країн Євросоюзу та США із закликом засудити "політично мотивовані переслідування опозиції" в Україні. Про це він заявив в ході зустрічі з групою громадських діячів Чеської Республіки на чолі з сенатором Яромиром Щетиною.

Як повідомляє прес-служба Батьківщини, Олександр Тимошенко зазначив, що з приходом до влади президента Віктора Януковича політичний розвиток України з кожним днем ​​"набуває все більш загрозливих для демократії ознак". Зокрема, на сьогодні більше двох десятків членів попередньої урядової команди знаходяться під слідством або отримали "політично мотивовані вироки".

У зв'язку з тим, що Юлію Тимошенко "було несправедливо засуджено", її стан погіршується, а "судові переслідування колишніх чиновників і членів їх сімей тривають", її чоловік пропонує звернутися до парламентаріїв країн Європейського Союзу та США із закликом дати офіційну оцінку факторів, що загрожують розвитку демократії в Україні, і жорстко засудити "політично мотивовані переслідування опозиції".

Крім того, Олександр Тимошенко хоче звернутися до президента Віктора Януковича з клопотанням про прийняття всіх можливих заходів для негайного звільнення з-під варти Юлії Тимошенко, припинення кримінальних справ проти Юрія Луценка, Богдана Данилишина, Валерія Іващенка та інших.

Чоловік Тимошенко також запропонує парламентаріям сформувати делегації зі своїх представників для спостереження за парламентськими виборами в Україні в 2012 році.

Нагадаємо, раніше чоловік екс-прем'єра України Юлії Тимошенко Олександр, який отримав міжнародний захист від уряду Чехії, повідомив про початок загальноєвропейської кампанії заради звільнення дружини.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини