RU

Чого чекати від КСУ щодо виборів у Києві: думка опозиції

20.03.2013, 16:22
Чого чекати від КСУ щодо виборів у Києві: думка опозиції - Фото
Леся Оробець
Про це ЛІГАБізнесІнформ сказала депутат з фракції Батьківщини в парламенті Леся Оробець, коментуючи мотиви регіоналів, які звернулися до КСУ з проханням  роз'яснити низку положень Конституції і деякі положення закону про місцеві вибори.

У Партії регіонів, за її словами, розуміють, що на виборах у Києві ніяких переваг кандидат від влади отримати не зможе. Тому навіть якщо парламентська більшість підтримає рішення про проведення виборів 2 червня в першому читанні, то все одно буде "тягнути до цілком прогнозованого висновку КСУ".

На її думку, суд прийде до висновку, що чергові вибори столичної міськради слід проводити в 2015 році разом з іншими місцевими перевиборами, а дострокові вибори мера провести можна, але лише на два роки - до чергових виборів у 2015 році.

Однак, за словами Оробець, без підтримки міськради такий тимчасовий мер не матиме "ні реального впливу на ситуацію в Києві, ні механізмів її змінити".

Нагадаємо, останні вибори в Києві відбулися наприкінці травня 2008 року - кияни достроково вибирали депутатів Київради і мера міста.

Опозиція наполягає, що вибори мера і депутатів Київради мають бути призначені на 2 червня цього року. Влада каже, що без рішення КСУ в парламенті приймати відповідне рішення занадто рано.

Досьє на Лесю Оробець
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини