RU

Член ЦВК про протокол Засухи: до цього хламу не треба торкатися

05.11.2012, 17:28
Член ЦВК про протокол Засухи: до цього хламу не треба торкатися - Фото
Жанна Усенко-Чорна
Центральна виборча комісія розглядає питання прийняття паперового протоколу від окружної виборчої комісії № 94 (місто Обухів Київської області), де перемогу віддали кандидатові від Партії регіонів Тетяні Засусі.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, згідно з протоколом, який зачитав голова окружкому, кандидат від ПР Тетяна Засуха набрала 41,8% голосів, її конкурент з ВО Батьківщина Віктор Романюк - 39,81%.

За словами голови ОВК, протокол підписали 13 членів окружкому з 17-ти, двоє відмовилися підписувати, ще двоє відмовилися підписувати, зазначивши, що у них на цей рахунок є окрема думка.

На уточнюючі запитання членів ЦВК голова окружкому розповів, що на окрузі був повторний підрахунок на восьми ділянках, а на 27-ти голосування визнали недійсним у зв'язку з рішенням суду в установленому законом порядку.

Голова ЦВК Володимир Шаповал поцікавився, за кого з кандидатів було віддано найбільше голосів на анульованих 27-ми дільницях. "У мене немає такої інформації. Але подивившись кілька таких дільниць, я бачив, що переможці були різні", - сказав голова ОВК.

Після цього слово взяла член ЦВК Жанна Усенко-Чорна. "У мене немає питань до голови комісії. У мене коротка репліка. Оголошені відомості жодним чином не відображають волевиявлення на цьому окрузі. Знаєте, якщо раніше голоси крали, то в цьому окрузі був просто розбій. І цей розбій був проведений на підставі судового рішення. А зараз цей розбій пропонується освятити Центральній виборчій комісії. ЦВК не повинна навіть доторкатися до цього непотребу, який нам пропонується. Якщо держава Україна прийме ці протоколи, то можна вважати, що цієї держави не існує"¸ - .сказала вона.

На даний момент обговорення цього питання триває.

Вибори-2012: досьє партій
Вибори-2012: всі новини й аналітика

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини