Чиновникам доведеться розкрити все своє фактичне майно

16.07.2015, 18:07
Чиновникам доведеться розкрити все своє фактичне майно - Фото
Верховна Рада зобов'язала чиновників декларувати своє майно, записане на інших осіб
Верховна Рада зобов'язала чиновників декларувати своє майно, записане на інших осіб, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За зміни до статті 46 закону про недопущення корупції (щодо обсягу декларованої інформації особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування) №2879 у другому читанні і в цілому проголосували 253 народних депутата.

Відповідно до прийнятих змін, посадові особи, що займають відповідальне та особливо відповідальне становище, а також суб'єкти декларування, які займають посади, пов'язані з високим рівнем корупційних ризиків, повинні декларувати те майно, яке на них не записано, але при цьому фактично перебуває в їх розпорядженні.

Також депутати внесли зміни до статті 216 Кримінального процесуального кодексу щодо уточнення підслідності Національного антикорупційного бюро України №2873. За проголосували 238 народних депутатів. Відповідно до прийнятих змін, до підслідності детективів НАБУ, крім іншого, віднесено статтю 366-1 - декларування публічними посадовими особами недостовірної інформації.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского