RU

Чим сьогодні займеться Рада: 13 законопроектів, перейменування

11.09.2019, 09:02
Чим сьогодні займеться Рада: 13 законопроектів, перейменування - Фото
Верховна Рада (Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Сьогодні Верховна Рада розгляне в першому читанні 13 законопроектів. Порядок денний засідання опубліковано на сайті парламенту.

Першим буде розглядатися законопроект 1031 про конфіскацію незаконних активів чиновників, який відновлює відповідальність за незаконне збагачення (стаття КК про незаконне збагачення була визнана неконституційною в лютому).

Істотна реформа НАЗК передбачається законопроектом 1029 про забезпечення ефективності механізму попередження корупції. Зокрема він змінює форму керівництва НАЗК з колегіальної на одноосібну і змінює правила конкурсу з відбору співробітників, додаючи участь міжнародних організацій. Законопроект буде розглянутий наприкінці робочого дня парламенту.

Більшість інших законопроектів стосується економічної діяльності: 1047 - про питання габаритно-вагового контролю, 1037 - зміни до закону про приватизацію держвласності, 1059 - про стимулювання інвестиційної діяльності, 1065 - про захист географічних найменувань, 1068 - про стандартизацію, 1052 - про будівельні норми, 1081 - про адміністративні послуги та єдину державну електронну систему у сфері будівництва, 1085 - про захист прав споживачів фінансових послуг, 1070 - про процедуру фінансової реструктуризації, 1057 і 1072 - про єдину звітність з обов'язкового соціального страхування і податку на доходи фізосіб.

Після голосування щодо законопроектів парламент розгляне перейменування чотирьох сіл.

  • 10 вересня Верховна Рада ухвалила закон про імпічмент президента.
  • Також вчора в першому читанні були прийняті закони про скасування поправок Лозового та про ліквідацію військової прокуратури.
Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини