RU

Чи отримає Москва українську трубу. Думка політолога

11.03.2013, 16:22
Чи отримає Москва українську трубу. Думка політолога - Фото
Володимир Горбач
Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив політичний аналітик Інституту євроатлантичного співробітництва Володимир Горбач, коментуючи вимогу російської сторони законодавчо закріпити можливість оренди української ГТС.

"Сумніваюся, що українська влада зможе через Верховну Раду протягнути таке рішення. По-перше, це новий конфлікт з опозицією і нові мітинги. По-друге, парламентська більшість нічим не мотивована підтримувати таке рішення - на це просто не знайдеться ні голосів, ні охочих фізично страждати біля трибуни парламенту заради інтересів групи українських та російських бізнесменів", - підкреслив експерт.

На його думку, українсько-російські відносини продовжують деградувати. "Влада не в змозі показати ніякого прогресу у відносинах з сусідами. Правда, слід віддати належне російській стороні, яка послідовно відстоює свої інтереси. Москва ні в одному питанні не йде назустріч Києву. У Кремлі стратегічно зацікавлені довести українську економіку до банкрутства, щоб потім задешево скупити всі цікавлять активи", - говорить політолог.

"Це довга стратегічна партія, де на людях тиснуть руки і посміхаються, а за дверима жорстко з'ясовують стосунки. Але питання тут не у міждержавних відносинах, а в прихованих бізнес-інтересах керівництва двох держав", - зазначив Горбач.

Нагадаємо, на останніх газових переговорах між Києвом і Москвою Газпром зажадав внести в українське законодавство зміни, які б  гарантували оренду газотранспортної системи при будь-якій владі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини