RU

Чи буде Львів на польському паспорті, в Польщі вирішать у вересні

08.08.2017, 17:08
Чи буде Львів на польському паспорті, в Польщі вирішать у вересні - Фото
50168be1333a4d9e93b7af76051cb024.jpg
Остаточне рішення про те, якими зображеннями будуть оформлені нові польські паспорти буде прийнято у вересні. Про це повідомляє Gazeta Prawna  з посиланням на Міністерство внутрішніх справ Польщі.

Там відзначили, що складно передбачити, які саме теми будуть обрані.

У міністерстві також додали, що голосування на їх офіційному сайті має характер консультацій з громадськістю.

"Представлені теми вказують на характери, події, місця і символи, пов'язані з Польщею, яка відновила свою незалежність в 1918 році. Ми підкреслюємо, що рішення на даний момент не прийнято, важко визначити, які теми будуть обрані", - повідомили в прес- лужбі польського МВС.

27 липня повідомлялося, що в Польщі в 2018 році до сторіччя проголошення незалежності країни випустять паспорта в новому дизайні. На їх сторінках будуть зображені важливі для поляків історичні особистості, теми і місця, в тому числі Меморіал орлят у Львові.

Міністерство закордонних справ України вручило в зв'язку з цим ноту протесту послу Польщі в Україні Яну Пєкло, повідомивши, що останні дії Варшави негативно впливають на двосторонні відносини.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, та Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини